Co umí naše aplikace?

Kompletní administrace veřejné zakázky
Profil zadavatele
(ezakazky)
Dynamické dokumenty pro veřejné zakázky
Aktuální legislativa k VZ při ruce
Zákaznická podpora vždy na blízku
Elektronická komunikace
Vzorové dokumenty včetně směrnic
Elektronický příjem nabídek
Poradenství ve veřejných zakázkách
Vzdělávací programy
„Nejsme IT firma ani právní kancelář. Jsme OTIDEA, administrátoři s praxí. Vyvinuli jsme nástroj, který je Vám nyní k dispozici.”
certifikace
certifikat certifikat
V případě otázek navštivte nejčastější dotazy.

Aktuality

18. října 2018 Nastává doba elektronická!

16. října 2018 Tři krát hurá!!! Kompletní certifikace elektronického nástroje je tady

Proces certifikace byl k dnešnímu dni úspěšně dokončen a máme třetí razítko kvality.

Certifikace garantuje požadavek shody se zákonem a vyhlášky č. 260/2016 Sb., kterou musí splňovat každý elektronický nástroj. Naši uživatelé mají zaručeno splnění povinnosti elektronizace, kterou jim ukládá zákon, v souladu s vyhláškou a tím i zvyšujeme pro naše uživatele právní jistotu, že pracují na nástroji ověřeném dle legislativy.

Garantováno, ověřeno certifikačním orgánem RELSIE, že nyní přijímáte elektronické nabídky a elektronicky komunikujete na elektronickém nástroji s uděleným certifikátem ATS-20181002


Děkujeme za důvěru a těšíme se na spolupráci Váš tým OTIDEA


15. října 2018 4,3,2,1… Je to tu konec papírování!❌


Zlomové datum ve veřejných zakázkách je tu 🔜18.10.2018. Po tomto dni vzniká povinnost komunikovat výhradně elektronicky, jak pro zadavatele, tak i dodavatele. Náš elektronický nástroj www.zadavatel.cz je na tuto změnu připraven!


PozorLast minute nabídka pro věrné klienty našeho profilu zadavatele. Máme několik posledních volných míst na bezplatném školení k elektronizaci s využitím našeho elektronického nástroje Zadavatel.cz. Kurz se koná 21.11.2018, neváhejte a svou účast potvrďte na email: info@zadavatel.cz 

9. října 2018 Školení na elektronizaci ve veřejných zakázek

Dnes proběhlo první Bezplatné školeni na elektronizaci ve veřejných zakázek s praktickými ukázkami na našem elektronickým nástrojem Zadavatel.cz.

První blok byl věnován teoretickému výkladu elektronizace veřejných zakázek, kde se důrazně vypíchli hlavní změny, které nás po 18.říjnu čekají. Po dopolední pauze, kde jsme se občerstvili nás čekal praktický blok. V elektronickém nástroji Zadavatel.cz jsme si krok po kroku ukázali, jak vytvořit zakázku s elektronickým příjem a celý proces této administrace a zároveň jsme si ukázali, jak to funguje na dodavatelské straně. Na konci proběhla diskuze a výměna zkušeností.

Na tomto školení jsme si ujasnili, co zadavatelé kvůli povinné elektronické komunikaci čeká a nemine a pronikli jsme do prostředí elektronického nástroje, který jsme se snažili vytvořit co nejjednodušeji, aby byl na ovládání jak pro zadavatele, tak pro dodavatele co nejpohodlnější!


 
Chci začít používat aplikaci Zadavatel.cz


Problémy s přihlášením?

Kontaktujte nás na info@zadavatel.cz

Dodavatelé mají možnost registrace
na adrese: www.e-zakazky.cz/registrace-dodavatel